tennisvereniging

Kolham

rooster

Rooster 2019

Week Schoonmaakdienst Activiteit, datum Organisator Kantinedienst
13 Agnes de Boer
Janet Kos
30 maart. Open middag TVK Hans Edens
25 maart t/m 31 maart
14 Agnes de Boer
Janet Kos
6 april: thuiswedstrijd H1 KNLTB spelers
01 april t/m 7 april
15 Bart van Daalen
Rebecca vd Velde
8 april: thuiswedstrijd H2 KNLTB spelers
11 april: thuiswerdstrijd 8/9
8 april t/m 14 april 15 april: thuiswedstrijd H1
16 Henk Sikkenga
Anton Wijsbeek
20 april: thuiswedstrijd H1 KNLTB spelers
15 april t/m 21 april 22 april: thuiswedstrijd H2
17 Wim Wolters 25 april: thuiswedstrijd 8/9 KNLTB spelers
22 april t/m 28 april
18 Jan en Marrie Hasenoot KNLTB
29 april t/m 5 mei KNLTB
19 Raoel Steffens
Ruud Scholtalberts
6 mei: thuiswedstrijd H1 KNLTB spelers
6 mei t/m 12 mei KNLTB
20 Erwin en Patty Grissen 13 mei: thuiswedstrijd H1 KNLTB spelers
13 mei t/m 19 mei 18 mei: thuiswedstrijd H1
21 Sandra Klaassens
Marloes Renssen
20 mei: thuiswedstrijd H2 KNLTB spelers
23 mei: thuiswedstrijd 8/9
20 mei t/m 26 mei 27 mei: thuiswedstrijd H1 KNLTB
22 Bart van Daalen
Rebecca vd Velde
KNLTB spelers
27 mei t/m 2 juni
23 Sandra Kroeze
Lukas Voorzee
KNLTB spelers
3 juni t/m 9 juni
24 Reinier Mellens
Teckla Venema
10 juni t/m 16 juni
25 Marion Halm TKS Planning per dag volgt:
Robert Arntz
Danielle Bergsma
Bertrik Steenberg
Ingrid Engelhart
Henri SmitJose Drent, Geert Zwaneveld & Gerrit-Jan Koetje (TKS of Clubkampioenschappen)
17 juni t/m 23 juni
26 Henk Sikkenga
Anton Wijsbeek
24 juni t/m 30 juni
27 Sandra Klaassens
Marloes Renssen
01 juli t/m 7 juli
28 Simon Wijbenga
Cor Gringhuis
8 juli t/m 14 juli
29 Reinier Mellens
Teckla Venema
15 juli t/m 21 juli
30 Diana Feringa
Cobie Koetje
22 juli t/m 28 juli
31 Jan en Marrie Hasenoot
29 juli t/m 4 aug
32 Henk Brouwer
Hendrik Kroon
5 aug t/m 11 aug
33 Simon Wijbenga
Cor Gringhuis
12 aug t/m 18 aug
34 Marjanna Wijbenga
19 aug t/m 25 aug
35 Erwin en Patty Grissen
26 aug t/m 1 sept
36 Marion Halm start clubk, TVK Planning per dag volgt:
Melle en Willy Broekema
Koos Speelman
Jan Swartjes
Hendrik Uildriks
Michael Venema
Otto Wieringa
Jan HoogstraJose Drent, Geert Zwaneveld & Gerrit-Jan Koetje (TKS of Clubkampioenschappen)
2 sept t/m 8 sept
37 Diana Feringa
Cobie Koetje
Clubkampioenschappen TVK
9 sept t/m 15 sept
38 Raoel Steffens
Ruud Scholtalberts
16 sept t/m 22 sept
39 Henk Brouwer
Hendrik Kroon
23 sept t/m 29 sept
40 Wia Swartjes
30 sept t/m 6 okt
41 Wim Wolters
7 okt t/m 13 okt
42 Marion Halm  okt. kaart, sjoel, tennisavond TVK
14 okt t/m 20 okt
43 Wia Swartjes
21 okt t/m 27 okt