tennisvereniging

Kolham

clubkampioenen 2016

Clubkampioenen 2016

1e plaats 2e plaats
HE A Bart van Daalen Robert Arntz
HE B Ruud Drent Melle Broekema
HD A Bertrik Steenbergen + Henry Smit Robert Arntz + Gerrit-Jan Koetje
HD B niet gespeeld
GD Diana Feringa + Gerrit-Jan Koetje Koos Speelman + Willy Broekema
DE Agnes de Boer Karina Kwant
DD niet gespeeld

Anna Steffens is jeugd clubkampioen

Veldhoen Plugge

van Timmeren

Je titel komt hier

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Je titel komt hier

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Je titel komt hier

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.